Profesyonel Ağda Setleri

Kişisel bakım için kadın, erkek fark etmeden herkes tarafından kullanılan ağda seti ile profesyonel bir şekilde kişisel temizliğinizi yapabilir, istenmeyen tüylerden kısa süre de kurtulabilirsiniz. Evde ağda yapmak, ağdayı ideal sıcaklığa getirmek için kol gücü harcamanıza gerek kalmadan çok ekonomik fiyatlara satın alabileceğiniz ağda setleri ile hazır ağdayı eriterek ideal sıcaklıkta tutabilir ve bunlar için enerji harcamanıza gerek kalmaz.

Hazır setler içinde yer alan hazır ağdaları ağda makinesi içinde enerji harcamadan eriterek kullanabiliyorsunuz. Hazır ağdaları kullanırken zamanla soğumasını önlemek için de kullanabildiğiniz ağda makineleri bir yandan ağdayı stabil sıcaklıkta tutarak donmasını önlüyor bir yandan da akışkanlık kazandırarak yapışma gücünü artırıyor.

Ağda Türleri

Ağda setleri içinde yer alan ağda makinesi ile tüm ağda türlerini eritebiliyorsunuz. Kalıp ağda, konserve ağda, boncuk ağda gibi tüm ağda türlerini kısa süre de eriterek kullanabilmenizi sağlayan ağda makinesi size pratik ağda kullanımı sağlamaktadır. Kullanımı kolay ve pratik olan makine içine ağdayı attıktan sonra fişini takıp birkaç dakika beklemeniz yeterli oluyor. Ağda makinesi çeşitleri için şuraya tıklayın.

Üzerinde yer alan ayar düğmesi ile istediğiniz sıcaklıkta stabil olarak durdurabildiğiniz ağda makinesi bu özelliği ile ağdanın hızlıca soğuyarak yapışkan özelliğini kaybetmesinin de önüne geçiyor. Manuel olarak elinizi kullanarak ısıtmak için çaba ve zaman harcadığınız ağdalar yerine kendiliğinden ısınan ve sıcaklığını muhafaza eden makineler ile ağda yapmak oldukça kolay.