Poliüretanmodelleri.com Farkına Güvenin

Büyük hayaller ve hedefler ile kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana hayallerinin peşinden koşmaya ve bu hayalleri sırası ile gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sektörün en çok tercih edilen poliüretan söve modellerini sunan ekibimizin çalışma prensibi çok beğenilmektedir. Deneyimli ekibimiz ile tüm müşterilerimizin isteklerini kesintisiz olarak yerine getirmeye çalışıyoruz ve bu konuda büyük başarılara imza atıyoruz. Sizlerde kapı ya da pencere gibi dış mekân tasarımlarınızda söve modellerimizi kullanmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Söve modelleri kadar ilgi gören poliüretan kartonpiyer tasarımlarımız da özel olarak üretilmektedir. Uzun süre kullanıma uygun olarak imal edilen kartonpiyerler farklı modellerde beğeninize sunulmaktadır. Desenli modellerimizde uygulanan desenler ve kullanılan malzemeler değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler olabilmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek fiyat ve model konusunda bilgi alabilirsiniz.

Son dönemlerin popüler uygulamalarından olan duvar çıtası çeşitleri oldukça geniştir. Poliüretan malzemelerden tasarladığı için gördüğü ilgi artan duvar çıtaları farklı renk seçeneklerine sahiptir. Estetik kaygısı yaşayan kişilerin tercihleri arasında yer alan bu modellerimiz ile tüm kaygılara son veriyoruz.