Metal Çöp Konteyneri

Özellikle katı atıkların geri dönüşüme kazandırılması için tercih edilen metal çöp konteyneri üretiminde firmamız rakipsizdir. İhtiyacınız olan plastik kasa ve çeşitli çöp konteyner ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. İmalat kalitesi ve farklı model seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Firma olarak ürün çeşitliliğine önem veriyoruz. Bu kapsamda metal çöp konteyneri ürünleri arasında 120, 240, 400, 600, 770 ve 1100 L boyutlarında farklı modelleri sizlere sunuyoruz. Özellikle büyük şehirlerde sokaklar, fabrika sahaları, endüstriyel tesisler ve bunun gibi daha pek çok alanda kullanıma uygundur. Firmamız sıfır atık konteynerleri, çöp konteynerleri, plastik kasalar, varil ve çeşitli çöp kovaları imalatında sizlerin beklentilerini karşılamaktadır.

Çöp konteyneri kategorisinde metal, plastik, yeraltı, yerüstü ve tıbbi atık konteynerleri bulunmaktadır. Özellikle sıfır atık politikamız kapsamında her türlü atık için uygun özelliklerde ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Tüm ürünlerimiz en uygun fiyat avantajları ile satışa sunulmaktadır. Web sitemizden ya da telefon üzerinden ürün siparişlerinizi verebilirsiniz. Bunun yanında toplu siparişlerinizde daha avantajlı fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.