Kiralık Araba Alma İşlemi

Araba Kiralama işlemi için anlaşmış olduğunuz Rent a Car firmanızın size verdiği adrese gidin. Havaalanına uçtuktan sonra araç kiralıyorsanız, araç kiralama işaretlerini takip edin. Çoğu zaman, ajansın politikası havaalanında karşılama için büyük bir ek ücret içerecektir, bu nedenle otelinize veya şehir merkezine bir servis almayı ve farklı bir konum bulmayı düşünün.

Kiralık araç şirketinin sizi alıp almayacağını öğrenin. Bu servis için firmayı arayın ve sorun. Yerel araç kiralama, bazen bir müşteri hizmetleri temsilcisinin sizi evden ya da işten alması ve arabanızı almak için sizi kiralık araç şirketine götürmesi için düzenlenebilir.

Kira Sözleşmenizi Gözden Geçirin

Tüm bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Kiralık araç rezerve ettiğinizde teklif ettiğiniz fiyat sözleşmeye yansıtılır. Herhangi bir soru ya da sorununuzu müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşün.

Kiralama İşlemi İçin Ödemenizi Yapın

Çevrimiçi ödeme yapmadıysanız, Sabiha Gökçen araç kiralama yerine gitmeden önce, ödeme yapmanız gerekecektir. Rezervasyon numaranızı ve ehliyetinizi ve kredi kartınızı yanınızda bulundurun. Mümkünse genellikle bir kredi kartıyla ödeme yapmanız önerilir.

Kredi kartı şirketleri genellikle sigortanızın bir kısmını karşılayacaktır, bu da kredi kartı kullanımını bu durumda birçok kişi için akıllı bir seçenek haline getirmektedir. Farklı araç kiralama şirketleri, banka kartlarının kullanılıp kullanılamayacağı konusunda çeşitli politikalara sahiptir. Banka kartlarına gelince poliçeleri hakkında bilgi almak için önceden kiralık yeri aramakta fayda var.