Keratin Serumları, Şampuanları Ve Saç Kremleri

Keratinli bir şampuan, saç kremi ya da serum bir salondaki Keratin Bakımı ile aynı işlemi yapamaz. Ancak saçları daha fazla hasara dayanıklı hale getirdiği; ısı ve saç boyası ile kurumuş saçları onardığı için evde uygulanabilecek işlevsel ürünlerdir. Araştırmacılar 2013 yılında, keratinin aktif bileşenlerinin daha güçlü saç isteyen insanlar için umut vaat eden bir bileşen olduğuna karar verdiler.

Keratin Takviyeleri

Hemen hemen bütün sağlık marketlerinde keratin takviyesi bulabilirsiniz. Keratin takviyeleri, toz ve kapsül formlarında bulunabilir. Keratin takviyeleri risksiz değildir. Aşırı kullanılırsa, vücudunuzda çok fazla protein birikmesine neden olabilirler.

Keratin Tedavilerinin Maliyeti

Bölgenize göre fiyat aralığında bir güzellik uzmanı tarafından yapılan Keratin tedavileri, kullanılan ürünün markası ve salonunuzun ne kadar pahalı olduğuna göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca bazı eczanelerde ve güzellik mağazalarında evde keratin tedavi kitleri bulabilirsiniz.

Bu keratin tedavilerinin, özellikle de bir profesyonel tarafından gerçekleştirilen tedaviyi hiç görmediyseniz, doğru şekilde dağılması veya uygulanması zor olabilir. Ancak, denemekten memnunsanız, evde keratin tedavileri genellikle oldukça uygun fiyatlıdır. Keratin ürünleri ve fiyatlarını Naturakeratin.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

Keratinin Yararları

Keratin tedavilerinin bazı yararları vardır. Saç diplerinize keratini uyguladığınızda ve ısıyla kapattığınızda saçlarınız daha parlak bir görünüm alır. Ancak böyle bir tedaviye başlamadan önce, ilgili kimyasalları anlamak çok önemlidir.

Bazı insanlar bir kez keratin tedavisi gördükten sonra, saçlarını bu şekilde işlemelerinden kaynaklanan sıcak hasarlarının ortaya çıkmaması için tedaviye devam etmeleri gerektiğini anlayabilir. Bir keratin tedavisi almadan önce, aradığınız parlak renklere ulaşıp ulaşamayacağınızı görmek için keratin içeren bir saç ürününü denemeyi düşünün.