Etkinleriniz İçin Mobil LED Ekran Kullanımı

Hem etkinlik yöneticilerine hem de izleyici üyelerine sundukları birçok avantaj sayesinde Mobil LED Ekran irili ufaklı etkinliklerde standart özellikler haline geldi. Video, herhangi bir etkinlik için önemli bir bileşendir ve izleyiciler, nereye giderlerse gitsinler bu teknolojiyi bekler. Bu teknoloji daha yaygın ve kolay erişilebilir hale geldiğinden, etkinlik planlama endüstrisini değiştirmeye devam etmektedir.

Go-On İçeriği

Bazı etkinliklerde, izleyicinin gideceği yere bir ekran taşıma yeteneğine sahip olmak çok faydalı olabilir. Örneğin, bir golf turnuvasında, kalabalık her zaman boşluklar arasında hareket eder. Turnuvayı doğrudan izleyici üyelerine aktarabilecek bir LED Ekran sistemine sahip olmak, nerede olursa olsun, izleyicilerin katılımını artıracak ve içeriğinizi daha fazla izleyiciye sunabilecektir.  

Uygunluk

Özel yapım modüler LED duvarlarla karşılaştırıldığında, mobil LED ekranlar daha uygun bir etkinlik teknolojisi seçeneğidir. Kiralama fiyatı daha iyi olmakla kalmaz, görüntü kalitesi konusunda da hiçbir eksiklik yoktur.

Günümüzün mobil LED sistemlerinin yetenekleriyle, kristal netliğinde görüntüler sunmak ve etkinlik katılımcılarının deneyimini geliştirmek için çeşitli piksel aralıkları ve çözünürlüklerden birini seçebilirsiniz.

HER Yere Göre Tasarım

LED ekran sistemleri, yalnızca bir aksamaya sahip herhangi bir araca takılma kabiliyetleri sayesinde ihtiyaç duyulan her yere hareket ettirilebiliyor. Hafif ve çekilmesi güvenli olan LED ekranlı römorklar, etkinlikleri ekranlar sayesinde olayın içinden herhangi bir yere çekerek etkinlik ekibinin işini çok daha kolay hale getirir ve etkinliğin gösterim alanını genişletir.