En Özel Tasarımlarımız İle Yanınızdayız

İç ve dış alanlarda en kaliteli poliüretan kiriş modellerini tasarlayan firmamız, Dekorix kalitesini bir marka haline getirmeyi başarmıştır. Bu sektörde hızlı bir şekilde artan talepleri en hızlı şekilde karşılamak için kesintisiz olarak hizmetlere devam edilmektedir. Uzman ekiplerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile her isteğe uygun imalatlar en kısa sürede tamamlanmaktadır.

İmalatçı firma olarak tüm ürünlerimizi imalatçıdan halka direkt olarak sunduğumuz için ekonomik avantajlar da elde edebileceksiniz. Evlerinizin ve tüm binalarınızın dış görünümlerini daha güzel hale getirebilmek için poliüretan söve imalatı yapılmaktadır. Binalarınıza estetik bir görünüm kazandıran tasarımlarımız ile binalarınıza farklı bir hava kazandırılmaktadır. Uygulaması son derece kolay olan söve modellerinin kullanımı da idealdir.

Üstün hizmet anlayışını benimseyen firmamız tarafından özel projeleriniz için dış cephe modelleri geliştirilmektedir. Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen ürünlerimizin montajı da son derece kolaydır. Mukavemeti oldukça güçlü olan ürünlerimizi yıllarca aynı gösteriş ve kalitede kullanabileceksiniz. Www.dekorix.com adresimiz üzerinden tüm dış cephe modelleri ürünlerine de göz atarak tercih ettiğiniz modeli bizlere iletebilirsiniz. Binalarınıza uygun model seçimi konusunda ekibimizden destek alabilirsiniz.